Сучасні технології відіграють значну роль у забезпеченні результативного керування горючими запасами та удосконалення операцій на заправних пунктах. З ціллю підвищення достовірності обліку, скорочення витрат та забезпечення правильного моніторингу за використанням енергоресурсів, застосовуються різнопланові прилади та механізми. У даній публікації дослідимо основні компоненти, що формують систему контролю палива:

1. VZO 25. Вимірювач VZO - це прилад, створений для точного обчислення обсягу горючого, що проходить через нього. Він переважно впроваджується на автозаправних об'єктах або в структурах обліку пального для створення достовірного контролю над його споживанням і реєстрацією. Вимірювачі VZO виділяються великою точністю, стабільністю.

2. Автоматизація обліку палива. Роботизована структура реєстрації горючого - це система софтверного та технічного устаткування, який дозволяє без участі людини контролювати і обліковувати розхід пального. Система містить сенсори, лічильники, комп'ютерне устаткування для накопичення та обробки показників, що забезпечує можливість організаціям ефективно керувати паливними припасами, знижувати витрати та запобігати збиткам.

3. CAN-шина. Дистанційний CAN-сканер - це гаджет, що зчитує інформацію з CAN-шини машинного засобу без безпосереднього підключення до контролера. Він застосовується для контролю різних видів показників транспортного об'єкта, включаючи використання енергоресурсів, темп, пробіг та інші види показники. Такий читаючий пристрій забезпечує можливість збирати важливу інформацію без втручання в роботу машинного транспортного об'єкта.

4. GPS моніторинг транспорту. Програмне устаткування Informer - це механізм для колекціонування, аналізу та показу даних про розхід палива та інші величини діяльності транспортних транспортних об'єктів або обладнання. Воно об'єднується з різноплановими датчиками та комплексами контролю, надаючи користувачам зручний графічний інтерфейс для перевірки та керування пальними запасами. Informer сприяє поліпшити дієвість використання горючого, скоротити витрати та створити більш точний облік.

5. Колонка для АЗС. Колонка для автозаправної заправки (АЗС) - це механізм, який застосовується для вимірювання та видачі пального в транспортні засоби на заправній станції. Вона обладнана насосами, лічильниками, шлангами та пістолетами для заправки, а також структурами адміністрування та реєстрації. Сучасні колонки для АЗС можуть бути обладнані цифровими індикаторами, безконтактними платіжними системами та іншими аспектами, що забезпечують швидке і зручне обслуговування клієнтів.

Узагальнюючи, можна зазначити, що інтеграція сучасних технологічних рішень у потоки обліку та адміністрування пальним є необхідною складовою успішної роботи автонаповнювальних пунктів та підприємств, що займаються транспортними перевезеннями.