Megogo UA
Samsung UA
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3 ПерваяПервая 123
Показано с 101 по 122 из 122

Тема: HBO Max - новости сервиса

  1. #101
    HD-эксперт punknatanke is on a distinguished road Аватар для punknatanke
    Регистрация
    02.02.2012
    Сообщений
    4,432
    Сказал(а) спасибо
    54
    Поблагодарили 7 раз(а) в 7 постах

    По умолчанию

    Хронологія Вестероса: коли відбуваються події «Дому Дракона» та «Гри престолів»
    n30a9.jpg
    Осяжність часу у «Домі Дракона» значно ширша за рамки розповіді у «Грі престолів». Передісторія подій присвячена Таргарієнам та заснована на книзі Джорджа Мартіна «Полум’я і кров» – сазі про панівний у Вестеросі клан біловолосих вершників драконів.

    «Дім Дракона» зосереджений на сварці всередині дому Таргарієнів, кульмінацією якої стала серія просочених вогнем і кров’ю трагічних подій, котрі отримали назву «Танець драконів».
    Screenshot_3-3.jpg
    В основі ворожнечі Таргарієнів – питання престолонаступництва. Всупереч патріархальному звичаю Візеріс I Таргарієн (Педді Консідайн), який не мав спадкоємців чоловічої статі, призначає єдину доньку Рейніру Таргарієн (Емма Д’Арсі) своєю спадкоємицею.
    Screenshot_2-4.jpg
    Не всі у Сімох королівствах погодилися на сходження Рейніри на Залізний трон – особливо її дядько Деймон Таргарієн (Мет Сміт) та її подруга дитинства леді Елісента Хайтауер (Олівія Кук).
    Screenshot_4-4.jpg
    Календар Вестероса у «Грі престолів» та «Домі дракона» визначається поворотною подією в історії континенту – завоюванням Ейгона Таргарієна, який об’єднав Сім королівств. Роки тут рахують від Завоювання Ейгона (З.Е.).

    Події «Дому Дракона» відбуваються приблизно через 100 років після З.Е., наприкінці дивовижно мирного, майже 60-річного правління попередника Візериса, короля Джейхейріса I. «Танець драконів», серія жорстоких конфліктів, що змінили Вестерос, відбудеться 129 З.Е. «Дім Дракона» досліджує майже три десятиліття, що передують краху Таргарієнів.
    Screenshot_7-1.jpg
    Джордж Мартін каже, що хронологія «Дому Дракона» охоплює близько 28 років до початку «Танця драконів» 129 року З.Е. У 101 року З.Е. під час Великої Ради Візеріс був названий наступником короля Джейхейріса. Старий король помирає у 103 році З.Е.

    Потім події «Дому Дракона» переходять до дев’ятого року правління короля Візериса, близько 112 р. до н. На той момент улюбленій доньці Візеріса принцесі Рейнірі близько 15 років (у цьому віці її грає Міллі Олкок).
    Screenshot_6-1.jpg
    Невідомо, скільки саме років охоплюватиме перший сезон «Дому дракона». Оскільки серіал розрахований на багато сезонів, малоймовірно, що глядач побачить у ньому розпал війни. Однак юні Рейніра та Алісента (яку грає Емілі Кері) поступляться місцем своїм старшим колегам дуже скоро. Існує безліч Таргарієнів та їх драконів, що мають бути розлого представлені глядачеві.
    Screenshot_8-1.jpg
    «Гра престолів» починається у 298 році З.Е., за кілька років до того, як Дейєнеріс Таргарієн (Емілія Кларк) висуне претензію на Залізний трон. Таким чином, події «Ігри престолів» відбуваються приблизно через 197 років після початку «Дому Дракона» і через 167 років після закінчення «Танцю драконів». Враховуючи, що більшість персонажів «Гри престолів» – смертні, не чекайте на появу знайомих облич.

    Джерело: Screen Rant

    «Дім Дракона» показав найкращий старт на HBO — 10 млн глядачів у день прем’єри
    house-of-dragon-10-million.jpg
    Спін-офф «Гри престолів» — «Дім дракона» — став наймасштабнішим дебютом оригінального серіалу HBO, він залучив майже 10 млн глядачів у рамках недільного вечірнього виходу. Його події засновані на книзі Джорджа Мартіна «Полум’я і кров», що розповідає про дім Таргарієнів, і є приквелом до оригінального серіалу. Дія відбувається приблизно за 200 років до подій оригіналу.

    HBO готував різні спінофи «Гри престолів» ще до того, як закінчився основний серіал, і «Дім Дракона» став першим, що потрапив на екрани. Напередодні його дебюту було багато суперечок про те, чи буде приквел мати такий самий вплив на аудиторію, як і його попередник. «Гра престолів» колись вважався дуже успішним серіалом, але загальне ставлення до останнього сезону було вкрай негативним. Тому було неясно, чи це відштовхне деяких глядачів від «Дому Дракона». Судячи з перших цифр, аудиторія з нетерпінням чекала на дебют.

    За даними HBO, «Дім Дракона» залучив 9,986 млн глядачів стрімінгових платформ у недільний вечір. Це приблизно на 8 млн більше, ніж в оригінальної «Гри престолів», коли вона дебютувала у 2011 році з 2,22 млн глядачів. Такого дивовижного результату вдалося досягти, навіть попри повідомлення про збої та проблеми для деяких глядачів. Серіал отримав хороші відгуки та критичні огляди. Також він активно згадувався у соціальних мережах та ЗМІ до та під час прем’єри.

    Перший сезон «Дому Дракона» складатиметься з 10 епізодів, за якими, напевно, будуть інші сезони. Шоураннери сказали, що «Дім Дракона» може послужити відправною точкою для більш ранніх чи пізніших історій у літописі Таргарієнів, хоча вони кажуть, що поточна оповідальна історія має запланований фінал. З таким масштабним дебютом і інтересом до всесвіту «Гри престолів», що відродився, «Дім Дракона» потенційно може тривати стільки ж, скільки й оригінальний серіал або навіть довше, враховуючи, що книга Мартіна охоплює 300 років до «Гри престолів».

    Джерело: screenrant

    Джордж Мартін хотів, щоб «Гра престолів» отримала щонайменше 10 сезонів, а ще краще — 12 чи 13
    George_R._R._Martin_SDCC_2014-scaled.jpg
    У неділю ввечері, коли на каналі HBO дебютував серіал «Дім дракона», Джордж Мартін поговорив з The Wall Street Journal про адаптацію його популярних книг.
    Game-of-Thrones-et-maintenant-une-serie-sur-les-Targaryen-et-leurs-dragons.jpg
    «Гра престолів» стала величезним хітом та зібрала за попередні роки величезну кількість шанувальників, але співавтори серіалу Девід Беніофф та Д. Б. Вайс вирішили завершити його після восьми сезонів. Мартін стверджує, що виступав за істотно більшу кількість сезонів та розширення оповіді.

    «Я казав, що має бути як мінімум 10 сезонів, а можливо, 12, 13».

    Мартін мало що зміг зробити на заключному етапі «Ігри престолів» – події серіалу виходили за рамки сюжетної лінії, встановленої опублікованими на той момент книгами.

    «Я не зробив жодного внеску у завершальні сезони, крім, як ви знаєте, створення світу, історії та всіх персонажів», — сказав письменник. «Я вважаю, що зараз у мене більше впливу [на «Дім дракона»], ніж на оригінальне шоу».

    Також Мартін розповів про незвичний процес розробки спін-оффу основної серії, коли п’ять команд, що розро***ють окремі концепції, відвідали його у Санта-Фе, штат Нью-Мексико, щоб запропонувати свої ідеї.

    «Це було схоже на те, що ми були в плей-офф НФЛ, і я треную всі команди».

    Джерела: Variety, The Wall Street Journal

  2. #102
    HD-эксперт punknatanke is on a distinguished road Аватар для punknatanke
    Регистрация
    02.02.2012
    Сообщений
    4,432
    Сказал(а) спасибо
    54
    Поблагодарили 7 раз(а) в 7 постах

    По умолчанию

    Співшоураннер «Дома Дракона» Мігель Сапочник залишає серіал і займеться новим проєктом

    Хоча «Дім Дракона» показав найкращий старт на HBO і вже був продовжений на другий сезон, його співшоураннер Мігель Сапочник готується залишити серіал задля свого наступного великого проєкту.

    За даними The Hollywood Reporter, Сапочник залишає «Дім дракона» після того, як підписав новий контракт з HBO про початкову розробку. Відповідно до умов угоди, мережа приділятиме пріоритетну увагу будь-яким проєктам, які він почне розро***ти надалі. Сапочник залишиться в «Домі дракона» як виконавчий продюсер разом з Аланом Тейлором, який також буде виконавчим продюсером та режисером епізодів другого сезону серіалу. У заяві про свій відхід Сапочник сказав, що для нього було «честю та привілеєм» працювати над серіалом. Також він висловив упевненість у здатності Алана Тейлора зробити «Дім Дракона» ще сильнішим серіалом.

    «Я так пишаюся тим, чого ми досягли в першому сезоні, і дуже радий захопленій реакції наших глядачів», – сказав Сапочник. «Було неймовірно складно ухвалити рішення рухатися далі, але я знаю, що це правильний вибір для мене в особистому та професійному планах. Проте, коли я це роблю, я глибоко спокійний, дізнавшись, що Алан приєднається до серіалу. Він той, кого я знаю і поважаю протягом тривалого часу, і я вважаю, що цей дорогоцінний серіал не може бути в надійніших руках».

    Джерело: The Verge

  3. #103
    HD-эксперт punknatanke is on a distinguished road Аватар для punknatanke
    Регистрация
    02.02.2012
    Сообщений
    4,432
    Сказал(а) спасибо
    54
    Поблагодарили 7 раз(а) в 7 постах

    По умолчанию

    The Last of Us від HBO VS The Last of Us Part 1: фанати порівняли тизер нового серіалу із популярною відеогрою

    Тизер нового серіалу The Last of Us від HBO, що вийшов днями, вже став вірусним – на даний момент він зібрав понад 4 мільйони переглядів. У відео з нарізкою епізодів майбутнього шоу, де показані Белла Рамзі в ролі Еллі та Педро Паскаль у ролі Джоела, фанати знайшли чимало схожого із оригінальною комп’ютерною грою.

    Автори каналу ElAnalistaDeBits, який спеціалізується на технічних та візуальних порівняннях продуктів індустрії відеоігор, опублікували відео, в якому проаналізували схожість та відмінності тизера із фрагментами нещодавнього ремейку гри на PlayStation 5.

    Багато сцен, пейзажів і навіть дрібних деталей перенесено в шоу практично без змін. У серіалі, як і в грі, використані схожі рекламні вивіски – з однаковим смисловим наповненням і в однаково запущеному стані.
    board.jpg
    Також у тизері показані практично ідентичні грі сцени – як-от епізод із втечею з карантинної зони.
    escape.jpg
    З неймовірною точністю шоуранери серіалу постаралися передати навіть найдрібніші деталі: годинник, який подарувала Джоелу його дочка Сара, тріснутий, так само, як у грі.
    watch.jpg
    Акторів підбирали і гримували з особливою ретельністю – деякі персонажі виглядають ніби герої відеогри, що ожили.
    actress.jpg
    З повним порівнянням можна ознайомитись у відео:

    Вихід серіалу The Last of Us запланований на 2023 рік – з більш точною датою HBO поки не визначилася.

    «Дія серіалу відбувається за 20 років після знищення сучасної цивілізації. Джоела, живого та загартованого, найняли, щоб вивезти Еллі, 14-річну дівчинку, із гнітючої карантинної зони. Те, що починається як невелика робота, незабаром стає жорстокою, несамовитою подорожжю”, – пише HBO.

    Тизер серіалу:

    Що стосується The Last of Us Part 1, то гра вже доступна у всьому світі для PlayStation 5. Дата виходу версії для ПК, як і раніше, невідома.

    Джерело: wccftech

  4. #104
    HD-эксперт punknatanke is on a distinguished road Аватар для punknatanke
    Регистрация
    02.02.2012
    Сообщений
    4,432
    Сказал(а) спасибо
    54
    Поблагодарили 7 раз(а) в 7 постах

    По умолчанию

    У Великій Британії стартували зйомки другого сезону серіалу The Lord of the Rings: The Rings of Power
    2b1a514736c65d946f888d329d76e746.jpg
    Попри критику, з якою зіткнулися автори серіалу "Володар перснів: Кільця влади" (The Lord of the Rings: The Rings of Power), компанія Amazon офіційно оголосила про початок зйомок другого сезону.

    Стало відомо, що продовження серіалу зніматимуть не в Новій Зеландії, як перший сезон, а у Великій Британії, що пов'язано з бажанням мінімізувати витрати.

    Для тих, хто не в курсі

    Прем'єра серіалу The Lord of the Rings: The Rings of Power стала найбільшим успіхом кінопідрозділу Amazon за 15 років. Серіал викликав багато суперечок і невдоволення, але статистика показала, що він обійшов за переглядами суперпопулярний "Дім дракона" від HBO.

    Фінал першого сезону The Rings of Power відбудеться 14 жовтня, а ось орієнтовна дата виходу другого сезону поки що навіть не озвучується.

    Джерело: The Hollywood reporter, deadline.com

  5. #105
    HD-эксперт punknatanke is on a distinguished road Аватар для punknatanke
    Регистрация
    02.02.2012
    Сообщений
    4,432
    Сказал(а) спасибо
    54
    Поблагодарили 7 раз(а) в 7 постах

    По умолчанию

    Белла Рамзі зізналася, що не грала в The Last of Us перед кастингом на роль Еллі. Потім автори телеадаптації гри попросили її цього не робити взагалі
    bellatlou.png
    В інтерв'ю Usatoday Белла Рамзі (Bella Ramsey), яка зіграла Еллі (Ellie) в телеадаптації The Last of Us розповіла, що не грала в гру, але подивилися декілька відео ігрового процесу на YouTube.

    Що ще відомо

    На питання чи грала Белла у гру перед тим, як пройти кастинг вона відповіла наступне:

    "Мене навіть заохочували не робити цього. Після першого прослуховування мене запитали: "Ти вже грала?". Я відповіла: "Ні", і вони сказали: "Нехай так і буде". Я подивилася частину ігрового процесу на YouTube, щоб мати уявлення про гру".

    Для акторки серіал став дуже важливою частиною життя і вона з нетерпінням чекає реліз шоу:

    "Але це була така велика частина мого життя. Я знімалася цілий рік, що досить довго, коли тобі лише 19 років. Наприкінці Педро Паскаль написав мені маленьку листівку: "Як цікаво, що щось таке величезне і таке, що змінює життя, сталося так рано у твоєму житті та так пізно в моєму". Я подумала, що це дуже миле спостереження, і я просто чудово провела час".

    Скоріше за все це робиться для того, щоб актори не копіювали своїх ігрових персонажів, а показали на екранах щось своє. Адже Педро Паскаль (Pedro Pascal) також не грав у гру. Та по трейлерах можна зрозуміти, що актори грають на повну і показують усі свої емоції.

    Коли чекати

    Реліз на HBO MAX варто очікувати у 2023 році.

    Джерело: usatoday

  6. #106
    HD-эксперт punknatanke is on a distinguished road Аватар для punknatanke
    Регистрация
    02.02.2012
    Сообщений
    4,432
    Сказал(а) спасибо
    54
    Поблагодарили 7 раз(а) в 7 постах

    По умолчанию

    Фінальний епізод "Будинку дракона", прем'єра якого відбудеться за кілька днів, злили в інтернет. HBO розлючений і шукає винних

    Свого часу фінал серіалу "Гра престолів" (Game of Thrones) злили у відкритий доступ до його офіційного виходу. Тепер ця доля спіткала і спін-оф - "Дім дракона" (House of the Dragon).

    Що відомо

    Фінальний епізод першого сезону серіалу має вийти на HBO завтра, 23 жовтня (або в ніч на 24 жовтня - залежно від країни), але вже зараз його злили в інтернет, а в соціальних мережах поширюються спойлери.

    У заяві, переданій IGN і Variety, представники сервісу HBO кажуть, що "розчаровані тим, що ця незаконна дія порушила враження від перегляду для відданих шанувальників шоу" і "агресивно відстежують та витягують ці копії з інтернету". У зливі підозрюють партнерів-дистриб'юторів у Європі, на Близькому Сході та Африці.

    "Нам відомо, що десятий випуск "Будинку дракона" було розміщено на нелегальних торрент-сайтах. Судячи з усього, він надійшов від партнера-дистриб'ютора в регіоні EMEA. HBO активно відстежує і витягує ці копії з Інтернету. Ми розчаровані тим, що ця незаконна дія порушила враження від перегляду для відданих шанувальників шоу, які побачать недоторкану версію епізоду, коли він вийде в неділю на HBO і HBO Max, де його транслюватимуть винятково в 4K".


    Джерело: IGN

  7. #107
    HD-эксперт punknatanke is on a distinguished road Аватар для punknatanke
    Регистрация
    02.02.2012
    Сообщений
    4,432
    Сказал(а) спасибо
    54
    Поблагодарили 7 раз(а) в 7 постах

    По умолчанию

    Завершальний епізод першого сезону “Дому дракона” залучив 9,3 мільйона глядачів — це рекорд для HBO з часів “Гри престолів”
    house-of-dragon-10-million.jpg
    За даними Warner Bros. Discovery (WBD), серіал “Дім дракона” зібрав 9,3 мільйона глядачів після виходу в ефір фінального епізоду в неділю, 23 жовтня. До цієї кількості входять користувачі, які дивилися епізод під час усіх чотирьох трансляцій на кабельному каналі HBO, та глядачі нічних трансляцій HBO Max.

    Таким чином, 10-й епізод під назвою “Чорна королева”/ The Black Queen став фіналом серіалу HBO, який переглядали найбільше – з того часу, як остання серія восьмого сезону “Гри престолів” зібрала 19,8 мільйона глядачів у 2019 році. Однак “Дім Дракона” не зміг побити власний рекорд переглядів у 10,2 мільйона глядачів у другому епізоді шоу.

    До цього WBD лише двічі публікував загальну кількість глядачів приквела “Гри престолів”. Компанія повідомила про 9,99 мільйона глядачів після виходу першої серії в серпні, що надало шоу звання “прем’єри з найбільшими переглядами за всю історію HBO” (до того, як другий епізод зібрав на 2% більше).

    WBD відмовився повідомити точні цифри для 3-9 епізодів, хоча вимірювання Nielsen (яке не враховувало HBO Max) показало падіння переглядів після епізоду 3 (2,5 мільйона глядачів у порівнянні з 3,2 мільйонами у першому епізоді та 3,5 мільйонами у другому; 2,4 млн у восьмому епізоді та 2,2 млн у 9-му).

    Warner Bros. Discovery підтвердив, що загальна аудиторія кабельного та потокового мовлення зросла на 5% у 4 епізоді, на 3% у п’ятому та на 3% у шостому (компанія відмовилася ділитися будь-якою інформацією про кількість глядачів 7-9 серій).
    house-of-the-dragon1-770x433.jpg
    house-of-the-dragon3-770x433.jpg
    house-of-the-dragon4-770x433.jpg
    house-of-the-dragon5-770x433.jpg
    Інші доступні дані про активність глядачів на HBO Max взяті зі щотижневого рейтингу потокового мовлення Nielsen. Цифри вказують на ***упні перегляди серіалу в період з понеділка по неділю, а не за серіями (рейтинг публікується з місячною затримкою, а це означає, що останній звіт включає лише перші шість епізодів “Дому дракона”).

    Проте звіт Nielsen показав 327 мільйонів хвилин переглядів на HBO Max в перший тиждень, 741 мільйон хвилин у другий, 781 мільйон хвилин у третій, 1,02 мільярда хвилин на четвертий, 960 мільйонів хвилин на п’ятий та 1,01 мільярда хвилин перегляду на шостому тижні.

    Завдяки багаторічному фандому франшизи та, можливо, найбільшій маркетинговій кампанії HBO, прем’єра “Дому дракона” зібрала майже 10 мільйонів глядачів, що значно випередило прем’єру серіалу “Гра престолів” 2011 року, оскільки останню подивилися лише 4,2 млн глядачів. Якщо порівнювати фінали перших сезонів двох шоу, то “Дім дракона” знову перемагає – “Гра престолів” завершила свою першу частину із 3,9 мільйонами глядачів.

    Зібрати таку кількість глядачів перед екранами вдалося всупереч тому, що фінальний епізод “Дому дракона” з’явився на нелегальних торрент-сайтах буквально за кілька днів до його виходу в ефір. У HBO припустили, що витік стався від партнера-дистриб’ютора в Європі, на Близькому Сході або в Африці, і розгорнули активну кампанію з відстеження та вилучення копії з Інтернету.

    Спіноф “Гри престолів” заснований на книзі Джорджа Мартіна “Вогонь і кров”, що розповідає про будинок Таргарієнов приблизно за 200 років до подій оригіналу. У серпні HBO повідомив, що продовжує серіал “Дім дракона” на другий сезон. Загалом розро***ється як мінімум сім спінофів “Гри престолів” (чотири сценарії — три анімаційні).

    Джерело: Variety, hollywoodreporter.com

  8. #108
    HD-эксперт punknatanke is on a distinguished road Аватар для punknatanke
    Регистрация
    02.02.2012
    Сообщений
    4,432
    Сказал(а) спасибо
    54
    Поблагодарили 7 раз(а) в 7 постах

    По умолчанию

    “Хотів би я мати дракона”: Джордж Мартін, автор “Гри престолів”, задумався про підпал кремля
    Martin.jpg
    Напередодні виходу фінальної серії першого сезону “Дому дракона” (приквела “Гри престолів”) – письменник Джордж Мартін дав розгорнуте інтерв’ю, в якому серед іншого зачепив тему ядерної війни.

    Джордж Р. Р. Мартін – автор серії книг “Пісня льоду й полум’я” – минулого четверга побував у гостях у Стівена Кольбера в “Пізньому шоу”/The Late Show. Під час 10-хвилинного інтерв’ю співрозмовники, зокрема, обговорили нинішній, далекий від утопічного, стан світу та порушили тему ядерної війни.

    “Раптово ядерна війна знову здається все більш і більш реальною. Він там. У нас може бути ядерна війна”, – сказав Мартін, ймовірно, маючи на увазі путіна.


    А далі запропонував своє розв’язання проблеми, чим спричинив овації глядачів:

    “Що ми робитимемо, якщо путін дійсно застосує ядерні бомби? Хотів би я мати дракона, щоб полетіти в кремль!”.


    Порівнюючи наукову фантастику та реальний світ, Мартін додав, що у книгах завжди знайдуться “хороші люди, які зберуться разом і заново винайдуть цивілізацію”.
    Знімок екрана 2022-10-26 190514.png
    Під час бесіди Мартін також повідомив, що “Вітри зими” – шоста та передостання частина саги “Пісня льоду й полум’я”, яку зараз створює письменник, – готова на 75%.

    “Я роблю успіхи у “Вітрах зими”. Думаю, що це буде дуже велика книга”, – додав автор, повідомивши, що твір, ймовірно, буде довшим, ніж будь-яка інша книга серії.


    Джордж Р. Р. Мартін — американський письменник-фантаст, сценарист, продюсер і редактор, лауреат багатьох літературних премій.
    У 1970 — 1980-ті роки здобув популярність завдяки оповіданням і повістям у жанрі наукової фантастики, літератури жахів і фентезі, проте найбільшу славу йому приніс фентезійний цикл "Пісня льоду й полум'я", що виходить з 1996 року.
    Книги, пізніше екранізовані HBO, дали підстави літературним критикам називати Мартіна "американським Толкіном".
    Джерело: itc.ua

  9. #109
    HD-эксперт punknatanke is on a distinguished road Аватар для punknatanke
    Регистрация
    02.02.2012
    Сообщений
    4,432
    Сказал(а) спасибо
    54
    Поблагодарили 7 раз(а) в 7 постах

    По умолчанию

    російський режисер кантемір балагов більше не працює над серіалом “The Last of Us” — його виключили з команди ще у 2021 році
    balagov.jpg
    російський режисер, сценарист і оператор кантемір балагов повідомив про завершення співпраці із проєктом “The Last of Us” – серіалом, знятим на основі відомої комп’ютерної гри.

    На своїй сторінці у Twitter росіянин написав, що залишив знімальну команду серіалу ще у 2021 році через “творчі розбіжності”
    Знімок екрана 2022-10-29 185516.png
    Раніше повідомлялось, що режисер займався пілотною серією шоу “The Last of Us”. На вебсайті IMDB вказано, що балагов працював над двома епізодами. Але у будь-якому випадку, роботи виключать з серіалу, підтверджує сам режисер. Хто перезніме матеріал – поки не повідомляється.
    Знімок екрана 2022-10-29 185731.png
    Також у команду проєкту “The Last of Us” залучено ще одну росіянку – ксенію середу (колега балагова по серіалу “дылды”). Операторка відзняла 4 епізоди шоу, згідно з інформацією IMDB.

    Серіал “The Last of Us” – адаптація однойменної комп’ютерної гри. Головні ролі у шоу виконають зірки “Гри престолів” Педро Паскаль (Джоел) та Белла Рамзі (Еллі).
    the-last-of-us-770x433.jpg
    HBO-770x486.jpg
    У серіалі також знялися Анна Торв (контрабандистка Тесс), Мерл Дендрідж (акторка озвучення героїні в іграх повернеться до свого персонажа), Сторм Рейд (Райлі Абель, найкраща подруга Еллі та один з ключових персонажів доповнення Left Behind).

    Сценаристами та продюсерами серіалу виступають Крейг Мейзін (“Чорнобиль”) та Ніл Дракманн (геймдиректор оригінальної гри Naughty Dog).

    За неофіційними даними, бюджет серіалу за TLOU перевищує 10 мільйонів доларів за епізод. Раніше канадський чиновник заявив, що HBO планує виділяти на шоу 200 мільйонів доларів на рік і воно може отримати цілих вісім сезонів.

    Вихід шоу “The Last of Us” запланований на 2023 рік – з більш точною датою в HBO поки не визначилися.

    Джерело: itc.ua, calgary.ctvnews.ca, imdb.com

  10. #110
    HD-эксперт punknatanke is on a distinguished road Аватар для punknatanke
    Регистрация
    02.02.2012
    Сообщений
    4,432
    Сказал(а) спасибо
    54
    Поблагодарили 7 раз(а) в 7 постах

    По умолчанию

    Прем’єра серіалу The Last of Us відбудеться 15 січня – інформація з матеріалів HBO та телекомпанії Sky

    Згідно з текстом, що з’явився у застосунку HBO Max, прем’єра адаптації The Last of Us від HBO може відбутися в неділю, 15 січня. Декілька користувачів у Твіттері повідомляють, що бачили дату разом з тизером шоу – текст, як і раніше, з’являється як у застосунку HBO Max, так і на вебсайті.
    IMG_0131.jpg
    У Великій Британії телекомпанія Sky нібито поширила маркетингові матеріали, які передбачають, що шоу транслюватиметься в країні 16 січня. Відмінності у часових поясах означають, що Sky зазвичай транслює недільні шоу HBO вранці у понеділок, а потім повторює їх у понеділок ввечері, тому вказано дату на день пізніше. Офіційно HBO раніше оголосив розпливчасту дату виходу шоу «2023», яка й досі значиться на сайті.

    У The Last of Us головні ролі грають Педро Паскаль та Белла Ремсі (відомі за «Грою престолів») у ролі Джоела та Еллі, які намагаються орієнтуватися у постапокаліптичному світі, де люди перетворюються на монстрів через смертоносний грибок. Креативний директор гри Ніл Дракманн написав сценарій серіалу разом із Крейгом Мазіном.

    Джерело: The Verge

  11. #111
    HD-эксперт punknatanke is on a distinguished road Аватар для punknatanke
    Регистрация
    02.02.2012
    Сообщений
    4,432
    Сказал(а) спасибо
    54
    Поблагодарили 7 раз(а) в 7 постах

    По умолчанию

    HBO закрив серіал ”Світ Дикого Заходу” / Westworld на четвертому сезоні
    westworld.jpg
    HBO оголосила, що скасовує науково-фантастичну драму після виходу чотирьох сезонів — фінал останнього транслювався ще у серпні.

    У заяві HBO кажуть:

    “Ліза та Джон і з кожним новим сезоном виходили на новий рівень. Ми безмежно вдячні їм, неймовірно талановитим акторам, продюсерам та знімальній групі, а також усім нашим партнерам із Kilter Films, Bad Robot та Warner Bros. Television. Було хвилююче приєднатися до них у цій подорожі”.


    «Світ Дикого Заходу», створений Лізою Джой та Джонатаном Ноланом, міг стати наступною «Грою престолів» у мережі. Принаймні на початку. Серіал отримав дев’ять премій «Еммі», у ньому знімалися Еван Рейчел Вуд, Ед Харріс, Джеффрі Райт, Тесса Томпсон, Тандіві Ньютон, Люк Хемсворт та Аарон Пол.

    Але, на жаль, «Світ Дикого Заходу» ніколи не отримає п’ятого сезону, на який сподівався Нолан.

    Ймовірно, в HBO ухвалили рішення після того, як побачили, що рейтинги глядачів «Світу Дикого Заходу» продовжують падати. Наприклад, за даними The Wrap, фінал третього сезону залучив лише 1,8 мільйона глядачів на різних платформах, що на 18% менше, ніж фінал другого сезону.
    Знімок екрана 2022-11-05 172306.png
    Шанувальники та критики чекали на провал. “Не буду вдавати, що не очікував на це. Одне з найкращих шоу. Дякую за чудових 6 років”, – написав один із фанів у Twitter.
    Знімок екрана 2022-11-05 172347.png
    Генеральний директор Warner Bros. Discovery Девід Заслав вже кілька місяців займається скороченням витрат, відклавши довгоочікуваний фільм Batgirl / «Бетдівчина» і скасувавши кілька шоу, які вважали невдалими.

    «Ми спеціально вимірюємо, як ідуть шоу. Постараюсь бути дуже зрозумілим — ми не позбулися жодного шоу, яке нам допомагає… Це справа невдала, але ми краще візьмемо ці гроші та витратимо їх знову, і матимемо шанс зробити шоу, яке буде цікавим і викликати захоплення», — сказав Заслав під час нещодавнього фінансового звіту.


    Заслав також зазначив, що компанія зосередиться на популярних франшизах, включаючи “Супермена”, “Гаррі Поттера” та “Гру престолів”. Він особливо багато говорив про покращення списку DC. Компанія навіть запросила режисера Marvel Джеймса Ганна та продюсера Пітера Сафрана як головних виконавчих директорів DC Studios.

    Джерело: Techcrunch

  12. #112
    HD-эксперт punknatanke is on a distinguished road Аватар для punknatanke
    Регистрация
    02.02.2012
    Сообщений
    4,432
    Сказал(а) спасибо
    54
    Поблагодарили 7 раз(а) в 7 постах

    По умолчанию



  13. #113
    HD-эксперт punknatanke is on a distinguished road Аватар для punknatanke
    Регистрация
    02.02.2012
    Сообщений
    4,432
    Сказал(а) спасибо
    54
    Поблагодарили 7 раз(а) в 7 постах

    По умолчанию

    Зірка “Вікінгів” Тревіс Фіммел зіграє головного лиходія у серіалі “Дюна: Сестринство”/ Dune: The Sisterhood — Variety
    dune.jpg
    Тревіс Фіммел, виконавець ролі Рагнара у “Вікінгах” зіграє ймовірного антагоніста — солдата, що планує змову проти Бене Ґессеріт.

    Шоу, над яким працюють з 2019 року, буде базуватися на романі Браяна Герберта і Кевіна Джея Андерсона “Орден сестер Дюни”. Серіал транслюватиметься ексклюзивно на HBO Max разом з екранізацією “Дюни” Дені Вільньова 2021 року та розповідатиме про заснування Бене Ґессеріт — впливової жіночої шпигунської організації у всесвіті “Дюни” Герберта.

    Variety повідомляє, що Тревіс Фіммел (Раґнар Лодброк у “Вікінгах”) приєднується до серіалу HBO Max у ролі Дезмонда Гарта, якого описують як солдата з таємничим минулим, який налагоджує стосунки з Імператором. Гарт планує змову проти Бене Ґессеріт, яка складається лише з жінок, що намагаються народити містичного Квізаца Хедераха.
    Знімок екрана 2022-11-11 193310.png
    Кастинг Фіммела представляє першого чоловіка в серії приквелів “Дюни”. Раніше Емілі Вотсон і Ширлі Гендерсон приєдналися до серіалу як сестри Валя і Тула Харконнен відповідно. Інші актори: Індіра Варма, Сара-Софі Бусніна, Хлоя Лі, Фейліанн Каннінгем, Аоїф Гайндс і Шалом Бруне-Франклін.

    Присутність Гарта саме як лиходія в серіалі “Дюни: Сестринство”/ Dune: The Sisterhood наразі є спекулятивною темою, але опис Variety не дає можливостей для інших роздумів. Відомо, що Бене Ґессеріт є силою добра у всесвіті Дюни, і будь-хто, хто планує змову проти них, цілком може бути антагоністом.

    Цікаво побачити, як розвиватиметься роль Фіммела, оскільки динаміка гри у серіалі складніша, ніж в оригінальному романі Герберта та екранізації Вільньова, де Пол Атрід є очевидним героєм.

    Сестри Харконнен — предки дому Харконненів, який протистоїть дому Атрідів через 10 000 років після подій серіалу-приквелу HBO Max, тому їхні мотиви могли таємно зображати мотиви майбутніх нащадків. Бене Ґессеріт, хоча й зазвичай є силою добра, вдається до неприємних практик, таких як генетичні експерименти, щоб досягти своєї кінцевої мети.

    Гарт міг би протистояти такій сумнівній тактиці організації Бене Ґессеріт, але імовірно, що його мотивація ґрунтується все ж таки на певному корупційному особистому задоволенні, враховуючи позитивний характер його опонентів.

    Фіммел є сильним вибором для кастингу незалежно від амбіцій його персонажа, оскільки його зображення Рагнара у “Вікінгах” / Vikings і Маркуса в “Вихованих вовками” / Raised by Wolves каналу HBO заслужило схвалення критиків. Шанувальники також, здається, в захваті від новин про кастинг. Діапазон акторської майстерності Фіммела дозволить персонажу Десмонда Гарта виглядати харизматичним солдатом із сильною мораллю та різко змінити настрої для зради Імператора чи Бене Ґессеріт.

    Джерело: Screenrant

  14. #114
    HD-эксперт punknatanke is on a distinguished road Аватар для punknatanke
    Регистрация
    02.02.2012
    Сообщений
    4,432
    Сказал(а) спасибо
    54
    Поблагодарили 7 раз(а) в 7 постах

    По умолчанию

    Зруйноване місто і відсилання до першоджерела: HBO презентувала новий постер серіалу The Last of Us
    870d16338e2e367101438d4d1533317f.jpg
    Кінокомпанія HBO представила новий постер серіалу The Last of Us, створеного за мотивами знаменитої однойменної гри студії Naughty Dog.

    На арті зображені головні герої постапокаліптичної історії Еллі (Ellie) і Джоел (Joel) у виконанні Белли Рамзі (Bella Ramsey) і Педро Паскаля (Pedro Pascal). Постер практично повністю повторює обкладинку гри The Last of Us, на якій герої стоять на тлі зруйнованого міста.

    Серіал The Last of Us вийде 15 січня 2022 року тільки на HBO і HBO Max.
    50a8e485cad7f9036035c9217ff0b2f5.jpg
    Джерело: gagadget.com

  15. #115
    HD-эксперт punknatanke is on a distinguished road Аватар для punknatanke
    Регистрация
    02.02.2012
    Сообщений
    4,432
    Сказал(а) спасибо
    54
    Поблагодарили 7 раз(а) в 7 постах

    По умолчанию

    HBO випустила ефектний трейлер серіалу за мотивами знаменитої гри The Last of Us
    235748b8a87d0872bc59b305137b4e91.jpg
    Кінокомпанія HBO випустила новий трейлер телеадаптації знаменитої гри The Last of Us.

    Що відомо


    В ефектному ролику автори показали не тільки кадри небезпечної пригоди Джоела (Joel) і Еллі (Ellie), у виконанні Педро Паскаля (Pedro Pascal) і Белли Рамзі (Bella Ramsey), а й моменти з недалекого минулого дівчинки. Також у ролику фігурують і багато другорядних персонажів цієї драматичної історії. Показали і Заражених, з якими неминуче стикаються всі люди, що вижили.

    Трейлер створює враження, що серіал створювався з великою увагою і повагою до оригінального проєкту студії Naughy Dog, і може стати однією з найкращих екранізацій відеоігор.

    Коли чекати


    Прем'єра The Last of Us відбудеться 15 січня 2023 року.

    Джерело: gagadget.com

  16. #116
    HD-эксперт punknatanke is on a distinguished road Аватар для punknatanke
    Регистрация
    02.02.2012
    Сообщений
    4,432
    Сказал(а) спасибо
    54
    Поблагодарили 7 раз(а) в 7 постах

    По умолчанию



  17. #117
    HD-эксперт punknatanke is on a distinguished road Аватар для punknatanke
    Регистрация
    02.02.2012
    Сообщений
    4,432
    Сказал(а) спасибо
    54
    Поблагодарили 7 раз(а) в 7 постах

    По умолчанию

    Головні прем'єри січня: HBO Max випустив трейлер про найочікуваніші новинки місяця
    93a40108bd271512fd6a62da94790f55.jpg
    Стримінговий сервіс HBO Max випустив трейлер, у якому представив найяскравіші серіали та фільми січня.

    Що відомо


    Найочікуванішою прем'єрою напевно стане екранізація знаменитої відеогри The Last of Us. Пригоди Джоела (Joel) і Еллі (Ellie) почнуться 15 січня.

    У перший місяць року стартують показ серіалу The Climb та анімаційного серіалу Velma. Вийдуть нові серії Hard Knocks: The Arizona Cardinals і стартує другий сезон Game Theory With Bomani Jones.

    На жаль багатьох глядачів, у січні завершиться другий сезон Gossip Girl.

    З першого січня оновиться і каталог фільмів: на HBO Max стануть доступні The Menu, Black Adam, Ghostbusters, John Wick і Jennifer's Body.

    Джерело: gagadget.com

  18. #118
    HD-эксперт punknatanke is on a distinguished road Аватар для punknatanke
    Регистрация
    02.02.2012
    Сообщений
    4,432
    Сказал(а) спасибо
    54
    Поблагодарили 7 раз(а) в 7 постах

    По умолчанию

    “Залишилось 400-500 сторінок”: Джордж Мартін розповів про прогрес у написанні “Вітрів зими” — шостого роману серії “Пісня льоду й полум’я”
    Martin.jpg
    У шоу “Toing Out The News” Стівена Колберта “просмажили” Джорджа Мартіна за затримку, назвавши письменника “справді жалюгідним”. Той, лише посміявся у відповідь і сказав, що до завершення книги — “ще 400-500 сторінок”.

    Шанувальники “Пісні льоду та полум’я” Джорджа Р. Р. Мартіна — романів, адаптованих для серіалів HBO Max “Гра престолів” та “Дім дракона” — вже звикли до новин про “процес” роботи над “Вітрами зими” (шостою книгою серії), який затягнувся на 11 років.

    Але останні обіцянки Мартіна звучать досить щиро — в одному з епізодів “Toing Out The News” Стівена Колберта письменник розповів, що написав “1100-1200 сторінок, і ще 400-500 попереду”.

    У шоу анімований доктор Айк Блум (озвучений актором Ікечукву Уфомаду з фільму Інспектор Айк /Inspector Ike) називає Джорджа Мартіна “письменником, що бореться” і каже, що “у когось проблеми з дотриманням термінів”. Блум дзвонить надзвичайно продуктивному письменнику-криміналісту Джеймсу Паттерсону і просить у нього поради для Мартіна — як прискорити роботу над книгою.

    Паттерсон спочатку запитує, наскільки далеко Мартін відклав свій граничний термін, і, здається, приголомшеним, коли дізнається про велику затримку. Він припускає, що у Мартіна “письменницький запор”, і радить змінити методи письма, зокрема не використовувати комп’ютер DOS і текстовий процесор WordStar:

    “Спробуйте щось інше, тому що це не працює”.


    Мартін часто заявляв, що його дратують фанати та інтерв’юери, які постійно обурюються через його повільний прогрес у “Вітрах зими”, бо письменник відкладає книгу на другий план і працює над іншими шоу та проєктами HBO. Але у шоу Джордж, здається, принаймні намагається реагувати на набридливі запитання з гумором. Утім письменник кволо реагує на пропозицію поділити “Вітри зими” на частини (враховуючи, що книгу на 1700 сторінок насправді дуже важко осягнути фізично).

    “Завдання вирішено!” – каже Паттерсон. “Ви розбиваєте 1100 сторінок на три книги… І відправляєте по одній книзі на рік. Всі будуть щасливі, а ви випередите графік!”.


    Мартін лише посміхається у відповідь.

    Напередодні виходу фінальної серії першого сезону “Дому дракона” (приквела “Гри престолів”) – письменник Джордж Мартін також побував у гостях у Стівена Колберта. Під час 10-хвилинного інтерв’ю співрозмовники, зокрема, обговорили нинішній, далекий від утопічного, стан світу та порушили тему ядерної війни.

    “Що ми робитимемо, якщо путін дійсно застосує ядерні бомби? Хотів би я мати дракона, щоб полетіти в кремль!”, — сказав тоді Мартін.


    Джерело: ІТС

  19. #119
    HD-эксперт punknatanke is on a distinguished road Аватар для punknatanke
    Регистрация
    02.02.2012
    Сообщений
    4,432
    Сказал(а) спасибо
    54
    Поблагодарили 7 раз(а) в 7 постах

    По умолчанию

    Кіт Харінгтон розповів, як почувається Джон Сноу — спіноф «Гри престолів» з робочою назвою «Сноу» все ще знаходиться в роботі

    Кіт Харінгтон розкрив деякі подробиці спінофа «Гри престолів» про Джона Сноу – і багатьох вони можуть не потішити. Серіал стане першим проектом у світі «Гри престолів», дія якого відбуватиметься після завершення основного серіалу – він виник завдяки ідеї Харінгтона.

    Не звертаючись до спінофу безпосередньо, на офіційному з’їзді «Гри престолів», Харінгтон згадав місце, де серіал залишив його персонажа, надавши деякі важливі підказки про спрямування майбутніх подій серіалу, який нині називається просто «Сноу».

    «Я думаю, якби ви запитали його, він сказав би, що легко відбувся», — прокоментував враження персонажа Харінгтон. «Наприкінці шоу, коли ми знаходимо його в камері, він готується до обезголовлення і хоче цього. З ним покінчено. Той факт, що він йде до Стіни, є величезним даром, але й величезним прокляттям».

    «Він повинен повернутися в це місце і прожити своє життя, думаючи про те, як він убив Дені, прожити своє життя, думаючи про Ігрітт, яка вмирає у нього на руках, прожити життя, думаючи про те, як він повісив Оллі та про все інше – продовжив Харінгтон, зробивши паузу. “Це цікаво”.

    Актор додав: «Тому я думаю, що коли ми залишаємо його наприкінці шоу, завжди виникає таке почуття… Я думаю, ми хотіли трохи посміхнутися, що все гаразд. Він не гаразд».

    Офіційно про серіал «Сноу» ще не було оголошено, а це означає, що HBO все ще може передумати та скасувати проєкт. Наступна подорож у Вестерос чекає на глядачів у другому сезоні «Дому дракона», дата його виходу поки що невідома.

    Джерело: GamesRadar

  20. #120
    HD-эксперт punknatanke is on a distinguished road Аватар для punknatanke
    Регистрация
    02.02.2012
    Сообщений
    4,432
    Сказал(а) спасибо
    54
    Поблагодарили 7 раз(а) в 7 постах

    По умолчанию

    «Світ Дикого Заходу» незабаром залишить каталог HBO Max

    Майже місяць тому канал HBO скасував подальше знімання колись популярного серіалу «Світ Дикого Заходу». Але на цьому погані новини для шанувальників серіалу не закінчуються. Стало відомо, що «Світ Дикого Заходу» незабаром повністю зникне з каталогу стрімінгового сервісу HBO Max.

    Наразі немає точних даних про терміни видалення серіалу з каталогу. Проте відомо, що під ніж пустять одразу кілька проєктів, включаючи серіали «Особисте життя» та «Неймовірні». Крім того, авторка серіалу «Хроніки пампушки» Клаудія Форестьєрі написала в Twitter, що минулі вихідні будуть останніми для її шоу на HBO Max. Поки що всі ці серіали ще доступні в каталозі сервісу, але, ймовірно, зникнуть з нього протягом цього тижня.
    Знімок екрана 2023-01-16 184021.png
    За даними Deadline, скорочення каталогу відбувається у рамках «фінансового перегляду» у компанії. При цьому скорочення «імовірно з’являться на інших платформах компанії» Warner Bros. Discovery. Зазначається, що відбувається активна економія коштів, оскільки розважальний конгломерат урізує залишкові платежі акторам та знімальним групам.

    Девід Заслав очолив компанію, що виникла внаслідок злиття WarnerMedia та Discovery на початку цього року. Після цього стало ясно, що на HBO Max чекають важкі часи. Ще до того, як угоду було повністю завершено, керівники говорили з інвесторами, що вони прагнутимуть «ефективності контенту». Цю фразу можна трактувати як прагнення економити на найдорожчих проєктах. Після цього було заморожено серіал «Бетвумен», близько 200 серій «Вулиця Сезам» видалено зі стрімінгового каталогу, закрито багато інших проєктів.

    Джерело: The Verge

  21. #121
    HD-эксперт punknatanke is on a distinguished road Аватар для punknatanke
    Регистрация
    02.02.2012
    Сообщений
    4,432
    Сказал(а) спасибо
    54
    Поблагодарили 7 раз(а) в 7 постах

    По умолчанию

    SТАRE: Офіційно: стала відома тривалість першого епізоду серіалу The Last of Us
    84065422be401fa76615cc9c626861f9.jpg
    До прем'єри багатообіцяючого серіалу The Last of Us, створеного за мотивами однойменної гри, залишилося зовсім небагато часу: 15 січня глядачі каналу HBO і стримінгового сервісу HBO Max побачать перший епізод постапокаліптичної драми.

    На офіційній сторінці серіалу в Твіттері з'явилася інформація про тривалість дебютної серії - вона становитиме 1 годину 25 хвилин.

    Ймовірно, хронометраж інших дев'яти епізодів буде трохи меншим, найімовірніше, стандартні для HBO 60 хвилин.
    Знімок екрана 2023-01-21 190940.png
    Джерело: gagadget.com

    $TARE: У серіалі The Last of Us від HBO буде значно менше насильства та жорстокості, ніж в грі, – Ніл Дракманн
    last-of-us-poster.jpg
    Співавтор The Last of Us від HBO та директор студії Naughty Dog, яка займалась розробкою оригінальної гри, Ніл Дракманн, пояснив, чому в серіалі буде менше насильства.

    У постапокаліптичних франшизах відеоігор з постійними боями між людством та безліччю фантастичних істот – насилля, зазвичай, перебуває в центрі ігрового процесу. Дилогія The Last of Us не виключення, тож багато хто загадувався над питанням – чи буде серіал настільки ж жорстоким?. Один із творців кіноадаптації Ніл Дракманн в інтерв’ю журналу SFX розповів, чому в серіалі “зменшать рівень насильства”:

    “Нам потрібна була певна кількість насильства для механіки [гри] — щоб ви були пов’язані з екранним аватаром Джоела та бачили світ його очима. Але це не потрібно в пасивному середовищі. Однією з речей, які я дуже любив чути від [співавтора Крейга Мейзіна] та HBO, було: “Приберімо все насильство, за винятком дуже важливого”.


    У попередньому інтерв’ю IGN Дракманн натякнув, що шоу фактично відійде від “хардкорного бойовика”:

    “HBO підштовхнув нас відійти від жорсткого бойовика, щоб зосередитися на драмі персонажа. Деякі з моїх улюблених епізодів наразі сильно відрізняються від сюжету [гри], і я не можу дочекатися, поки люди їх побачать”.


    Гра The Last of Us вийшла 14 червня 2013 року, здобувши високі оцінки критиків і користувачів зокрема й завдяки рівню досконалості деталей. Після невдалої спроби адаптації у 2014 році шанувальники франшизи врешті-решт зможуть побачити готовий серіал, який розповість історію того, як людство намагається врятуватися від смертельного грибка кордицепса. Джоель (Педро Паскаль) і його партнерка Тесс (Анна Торв) спробують переправити єдину людину, яка має імунітет до вірусу, 14-річну Еллі (Белла Рамзі) до бойової групи “Світляки”.

    Прем’єра The Last of Us відбулася на HBO 15 січня, серіал складатиметься з дев’яти епізодів.
    Знімок екрана 2023-01-21 192006.png
    Джерело: Collider

  22. #122
    HD-эксперт punknatanke is on a distinguished road Аватар для punknatanke
    Регистрация
    02.02.2012
    Сообщений
    4,432
    Сказал(а) спасибо
    54
    Поблагодарили 7 раз(а) в 7 постах

    По умолчанию


+ Ответить в теме
Страница 3 из 3 ПерваяПервая 123

Похожие темы

  1. Netflix - обсуждение сервиса
    от punknatanke в разделе Международные сервисы
    Ответов: 593
    Последнее сообщение: 10.05.2023, 21:00
  2. Spotify - обсуждение сервиса
    от punknatanke в разделе Международные сервисы
    Ответов: 53
    Последнее сообщение: 26.10.2022, 20:25
  3. oll.tv - обсуждение сервиса
    от sermak в разделе Локальные сервисы
    Ответов: 46
    Последнее сообщение: 13.07.2022, 18:05
  4. DIVAN.TV - обсуждение сервиса
    от sermak в разделе Локальные сервисы
    Ответов: 16
    Последнее сообщение: 13.08.2019, 19:35
  5. Hulu - обсуждение сервиса
    от punknatanke в разделе Международные сервисы
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 25.07.2019, 17:14

Метки этой темы

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
Megogo UA